در حال بارگزاری ...
<<<<<<< Updated upstream =======
خبرخوان

بلاگ

0 دعوتنامه مراسم اپل 2021

23 شهریور ماه منتظر آیفون 13 باشید

سرانجام همان‌طور که انتظار داشتیم اپل برای مراسم آیفون ۱۳ دعوتنامه فرستاد. این مراسم قرار است روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران به‌صورت زنده پخش شود. البته باز هم به خاطر همه‌گیری کرونا با یک مراسم مجازی و از پیش ضبط‌شده مواجه هستیم.

اپل معمولاً هرساله اواخر شهریورماه از آیفون‌های جدید خود رونمایی می‌کند. به این ترتیب با این‌که در دعوتنامه به آیفون ۱۳ اشاره‌ای نشده تقریباً شکی هم در معرفی این گوشی وجود ندارد. امسال انتظار داریم مانند سال گذشته آیفون جدید اپل در چهار نسخه رونمایی شود؛ آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس.

ویژگی‌های احتمالی آیفون ۱۳


آیفون ۱۳ احتمالاً از همان طراحی آیفون ۱۲ اما با بهبودهایی جزئی استفاده خواهد کرد. گفته می‌شود این‌بار بریدگی بالای نمایشگر برای فیس آی‌دی کمی کوچک‌تر شده است. همچنین اپل سرانجام نمایشگر با نرخ تازه‌سازی سریع را حداقل به ۲ مدل پرو می‌آورد.

علاوه بر این انتظار داریم جهش قابل توجهی در کیفیت دوربین‌ها نیز اتفاق بیفتد. با این‌که نسخه‌های استاندارد و مینی کماکان ۲ دوربین دارند اما گفته می‌شود کیفیت دوربین در تمامی مدل‌ها ارتقا خواهد یافت.

شاید تصویر دعوتنامه هم به عملکرد بهتر دوربین در نور کم اشاره داشته باشد. همچنین لوگوی اپل هم می‌تواند نشانه‌ای از حالت همیشه روشن نمایشگر باشد که سال‌هاست در گوشی‌های اندرویدی وجود دارد.


گرگ جاسویاک مدیرارشد بازاریابی اپل اما ویدئویی برای این دعوتنامه منتشر کرده که جزئیات بیشتری دارد. این ویدئو ممکن است به حالت عکاسی نجومی اشاره داشته باشد که در گوشی‌های پیکسل دیده بودیم. همچنین احتمال اشاره به اتصال ماهواره‌ای نیز وجود دارد.

دعوتنامه واقعیت افزوده برای تک‌تک شما!


اگر کاربر iOS هستید کافیست وارد وب‌سایت رویداد اپل شوید. حالا روی لوگوی اپل و لوگوی AR ضربه بزنید تا سیب اپل به لطف دوربین و واقعیت افزوده در دنیای روبروی شما رندر شود. حالا می‌توانید به جلو بروید و دعوتنامه را از دریچه لوگوی اپل ببینید.


محصولات بیشتر


انتظار داریم اپل در این رویداد از محصولات بیشتری هم رونمایی کند. اپل واچ سری 7 با نمایشگر بزرگ‌تر و طراحی جدید، ایرپاد نسل سوم با طراحی مشابه ایرپاد پرو و همچنین مک‌بوک پروهای جدید از محصولات مورد انتظار دیگر هستند. با این‌حال ممکن است برخی از این مراسم در این رویداد معرفی نشده و چند هفته بعد در رویداد اختصاصی دیگری رونمایی شوند.

دعوتنامه مراسم اپل

>>>>>>> Stashed changes
آرشیو بلاگ
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
دسته بندی ها
کالای دیجیتال
لوازم خانگی
لوازم آرایشی و بهداشتی
ارزون‌تر بخر